Питання і відповіді

Нижче у коментарях залишайте Ваші питання з приводу вступу, ми відповідатимо!

96 thoughts on “Питання і відповіді

 1. Чи можу я 02.08.2017 подати документи до вступу навіть без опублікованих результатів не дебудь?

 2. Доброго дня! 22.07 до 12.00 ми подали електрону заяву через КАБІНЕТ ВСТУПНИКА в ПОДАНІ ЗАЯВИ написали нам-ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДИНІЙ БАЗІ,далі ми досилали по електроній пошті додаток до атестату(нас попросили)і до вечора вже в ПОДАНІ ЗАЯВИ був запис-ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ. Зранку 23.07 8.00 зайшли в ці ПОДАНІ ЗАЯВИ,а там пусто і було написано ,що подані заяви відсутні……далі десь після 11.00 усі 9 заяв знову з,явились. Скажіть,будь ласка,щоб у нас не було проблем при вступі може нам потрібно приїхати в ПК і здати документи в паперовому вигляді,бо щось лячно,а вдруг ці 9 заяв зникнуть 26.07 і ми вже не встигнемо до Вас приїхати і подати документи,бо ми аж за 200км від Києва живемо.

 3. скажіть будь-ласка в 2017 році можна обирати 4 спецільності, якщо я подам 2 заяви на менеджмент(073) але з різними факультетами, це буде рахуватися як одна спеціальність або дві?

 4. Хочу поцікавитись з приводу пріорітету.Якщо в нас 170 балів і ми поставим перший пріорітет на ФРЕКС КІ,а в когось буде скажімо 175 балів ,але ФРЕКС КІ в пріорітеті № 3 ,то кого візьмуть в першу чергу на державне. Підкажіть,будь ласка Анна!

  1. лише якщо у такої людини не спрацюють перші два пріоритети, що залежить від того, на яку спеціальність вони подані. відомо буде лише після завершення конкурсу.

 5. Доброго дня, шановні! Роз’ясніть, будь ласка, чи автоматично буде приймати участь у конкурсі “за кошти …” абітурієнт, який в заяві он-лайн вказав “на місця державного замовлення і на участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією пропозицією на місця за державним замовленням”, чи потрібно в будь-якому випадку особисто подавати письмову заяву до ПК в термін з 01 до 08 серпня (бо з п.1 § 4 розділу І Правил… начебто випливає останнє:
  § 4. Особливості вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
  1. Рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, кому було анульовано або не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням, приймається за заявою вступника у довільній формі, яка подається до Приймальної комісії Університету в термін, встановлений у § 2 відповідного розділу цих Правил та долучається до його особової справи).

  1. заява на контракт має бути подана абітурієнтом особисто до приймальної комісії

 6. Доброго дня, подав заяви на три освітні програми спеціальності 105 – в рейтингових списках по жодній з них не враховані бали за підготовче відділення та олімпіаду факультету з фізики. Поясніть чому

  1. на даному етапі процедура додавання балів уточнюється. обов’язково все буде враховано.

 7. Доброго дня! Підскажіть , будь ласка,де можна побачити і прослідити кількість поданих заяв на вступ на державне на ФРЕКС КІ і з якими балами до вас звернулись ці діти….може є можливість побачити нам дані про кількість вступаючих на 1 державне місце…Підскажіть будь ласка де є такий сайт чи що???

  1. на сайті університету шукайте “рейтинги та статистика”
   наразі поки що йде уточнення списків

 8. Дуже дякуємо Вам за допомогу! Мабуть, на бюджет ми не зможемо пройти до Вас (ФРЕКС КІ) -малий бал у нашого сина. нажаль. Хоча були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого-сину сподобалось у Вас на ФРЕКСІ більше,ніж в політесі на ФІОТІ.

 9. Математика-173 укр.мова-169 англ.мова-170 сер.бал-9.0
  підкажіть,будь-ласка.як вирахувати середній бал на ФРЕКС КІ

   1. Дуже дякуємо за допомогу! Шкода,що на бюджет наш син до Вас (на ФРЕКС КІ ) мабуть не зможе пройти-мало набрав балів.Хоча ми були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого,то йому у Вас на Фрексі КІ сподобалось більше,ніж в політесі на ФІОТІ !

  1. доброго дня! на 2017 рік передбачено 68 бюджетних місць, ліцензований обсяг 100 місць, тобто, можливі 32 контракти.

 10. Доброго дня. Чи можливий у 2016 році вступ на спеціальність “Телекомунікації і радіотехніка” на основі повної загальної середньої і сертифіката ЗНО 2016? Чи тільки на базі диплома ОКР молодшого спеціаліста? Дякую

   1. З 2016 року відкрито можливість вступу на перший курс
    бакалаврату за напрямом підготовки “Телекомунікації та радіотехніка” за результатами ЗНО. Подробиці дивіться на
    нашому сайті

  1. Доброго дня.
   На даний момент на напрям підготовки “Комп’ютерна інженерія” кількість бюджетних місць становить 75, контрактних місць 25.

 11. При подачі оригіналів мені сказали, що заяву на гуртожиток писати поки не потрібно. А зараз дізнався, що більшість знайомих писала її одразу. Я пролетів з гуртожитком?))

  1. Вадим, подзвоніть зараз в деканат, я як раз працюю зі списками. Заступник декана з виховної роботи В.В.

 12. Добрый день!Абсолюно не понятна ваша система зачисления на бюджет!Мой ребенок подавал заявление на компьютерную инженерию,поставил приоритетность 1,набрал 180.530 баллов и “пролетел”.А зачислены,каким то образом, на бюджет абитуриенты с меньшими баллами,например-Янковский Дмитрий Евгеньевич (набрал-153.355 балла),Иванченко Артем Сергеевич(приоритет 2,набрал-177.43 балла).Напрашивается только один вывод-ни институт,ни факультет не нуждается в более сильных студентах.Очередной раз усомнилась в “прозрачности” вступительной компании!!!!!!!!

  1. Шановна пані Інно!
   Повідомляємо Вам:
   1. Абітурієнт Янковський Дмитро Євгенович (153.355 бали) зарахований на факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем за спеціальністю «комп’ютерна інженерія» за кошти фізичних та юридичних осіб (тобто за контрактом).
   2. Абітурієнт Іванченко Артем Сергійович (177.43 балів) зарахований на факультет РЕКС за спеціальністю «комп’ютерна інженерія» на бюджетне місце, що було звільнено абітурієнтом, який був рекомендований до зарахування і відмовився виконати умови зарахування (тобто подати оригінали документів до відбіркової комісії) до 18.00 10 серпня 2015р.
   Абітурієнт Іванченко А.С. мав наступні підстави для зарахування на вакантне бюджетне місце:
   а) особисто подав заяву про участь у конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб
   б) подав до відбіркової комісії оригінали документів ( атестату та сертифікату ЗНО) до 18 год.12 серпня 2015р.
   в) наявність вивільненого місця у списку рекомендованих до зарахування за кошти держбюджету.
   Умови, що виконав абітурієнт Іванченко А.С., відповідають умовам зарахування до вищих навчальних закладів України у 2015р.

 13. Добрый день! Подскажите, на специальности “радиотехника” будет ли какое-либо распределение на вытекающие из нее направления (радиолокация и т.д.). Если да, то можете написать какие именно будут направления? Заранее спасибо.

 14. Чи можу я подати оригінали документів до 6 серпня, не чекаючи оприлюднення рейтингового списку??

 15. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

  Подавати оригінали для вступу на “Радіотехніку” вже можна зараз

 16. Доброго дня.
  Чи можливо подавати документи до магістратури одразу на дві-три спеціальності ?
  Як складаються іспити – окремо на кожну спеціальність, або один раз та результат є дійсним для вступу на інші спеціальності ?
  Чи є тут пріоритети, як при вступі на бакалавра ?
  Дякую

  1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

   подавати можна на 3 спеціальності в одному універі; загальним іспитом є іноземна мова – він враховується на всі спеціальності; а фаховий іспит здається окремо на кожну спеціальність… детальніше подивіться в наших правилах вступу http://www.univ.kiev.ua/pdfs/rules/rules-2015.pdf

 17. Доброго дня. Я подавав документи на факультеті кібернетики (так зване “єдине вікно”) також і на ваш факультет. І до документів я прикріпляв сертифікат на отримання додаткових п’яти відсотків, але чомусь не бачу, щоб мені їх нарахували. Перевірте будь ласка, моє ім’я Коцаб`юк Микола Васильович. Дякую.

  1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

   база вже підтягнула всі бали (це робиться через певні проміжки часу)

    1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

     з 27 по 29 липня… уточніть в приймальній комісіі – там персонально по прізвищах – по 20 осіб в групі

     1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

      481 44 76

     2. Коли можна подавати оригінали документів для зарахування на бюджет за спеціальністю ”Радіотехніка”?

 18. Добрый день!Подал сын документы на факультет радиофизики,специальность-компьютерная инженерия,поставил приоритет 1.В правилах приема 2015 есть такой пункт про Право першочергового зарахування…
  -вступники,які мають вищі бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмету,до якого застосовується ваговий коефіціент 40%.
  У сына ЗНО по математике 200 балов,будет ли это как то влиять на зачисление?Меня волнует это по тому,что на экономическом факультете,где он поставил приоритетность 3, в графе ПЧ стоит знак “+”,а у вас нет.Объясните мне пожалуйста.Заранне спасибо.
  И еще такой вопрос,50-бюджетных и 50 -контрактных мест.А вы указываете ,что 1 и 2 -курсы бесплатное обучение.Т.е. контракт начинается с 3 куса для вот этих 50-и контрактников или как?Что то я запуталась совсем..Спасибо

  1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

   1. Плюсик не ставится – это уже заложено в базе (хотя если назовёте фамилию – мы проверим).
   2. Относительно контрактников: 50 бюджетников, лицензионный объём – 100, по идее – может быть 50 контрактников. А на нынешних 2 и 3 курсах КИ – точно нет контрактников, но это случайность (не буду детализировать).

    1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

     200 балів будуть “грати” при співпадінні балів абітурієнтів

 19. А когда последний день сдачи документов на радиофизический, на базе младшего специалиста? Спасибо.

 20. Как рассчитывается конкурсный балл на ваш факультет,который показан в “Статистике поданных заявлений” ?

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   Конкурсний бал розраховується згідно правилам вступу до університету: із різними ваговими коефіцієнтами зараховуються бали від різних ЗНО, шкільного атестату та “бонусних” балів

 21. якщо на підготовчих курсах я здобув додаткові бали з фізики, вони зарахуються на спеціальності комп’ютерна інженерія

  1. Нечипорук О.Ю., заступник декана з навчальної роботи сказав:

   бали з фізики враховуються на прикладній фізиці, з матенматики – на компютерній інженерії

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   В бакалавраті маємо таку кількість бюджетних місць: прикладна фізика – 100, комп’ютерна інженерія – 50, радіотехніка – 30.

 22. Здравствуйте! Сын закончил УФМЛ, будет поступать на “компьютерную инженерию”. Скажите, пожалуйста, в случае зачисления в какие сроки проводится заселение в общежитие? Мы из Одесской области, в связи с курортным сезоном проблематично взять билеты на определенную дату, поэтому хотелось бы знать сроки заселения. Спасибо.

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   Поселення у гуртожиток № 1 буде після 25 серпня. Точної дати ми не знаємо, проте, якщо ви приїдете раніше, гадаю ми щось придумаємо )) на вулиці не залишитесь ! На сайті факультету є телефон заступника декана з виховної роботи Ніконової Вікторії Віталіівни, зателефонуйте їй перед виїздом з Одеси

 23. Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо при зарахуванні на бюджет буде така ситуація: у 1 абітуріента нижче сума балів, але більший приорітет, а другого навпаки. Якого абітуріента буде зараховано? Дякую. Мене цікавить, як сильно впливає пріорітет при конкурсі.

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   Якщо другий абітурієнт з вищими балами “пролетів” за своїми найвищими пріоритетами і його наступний пріоритет там, де згаданий абітурієнт № 1, то він зсуне нижче абітурієнта № 1.

 24. Вітаю !
  Як і де в Університеті можна пройти курси та отримати сертифікат міжнародного/державного/університетського зразка з іноземної мови для професійних цілей, що підтверджує рівень В2 ?
  Дякую за відповідь.

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   Щось подібне має бути в інституті філології, спробуйте позвонити до їх деканату 239 33 02, 239 31 13

 25. Чи правильно я зрозумів, що на напрям Радіотехніка випускники шкіл не приймаються?

  1. Так, оскільки на радіотехніку набір іде одразу на 2-й курс, треба мати диплом молодшого спеціаліста.

 26. Добрый день!Скажите пожалуйста,ЗНО по математике-200 балов,ЗНО по физике-168 балов,ЗНО по укр.мове -164 бала.Есть ли шанс попасть на бюджет?Можно ли подавать документы в электронном виде?Общежитие возможно получить7Спасибо

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   Думаю, що цих балів на бюджет точно вистачить на прикладну фізику, а ось на комп’ютерну інженерію – треба трішки почекати: нехай побільше абітурієнтів принесуть копії документів. Проте головне: в цьому році геть нові правила вступу – тому порівняти з минулими роками коректно не можна.
   Далі – подавати документи в електронному вигляді можна, гуртожиток буде на всіх, окрім тих, хто проживає в 5-10 км від Києва )

   1. Добрый день!Подал сын документы на факультет радиофизики,специальность-компьютерная инженерия,поставил приоритет 1.В правилах приема 2015 есть такой пункт про Право першочергового зарахування…
    -вступники,які мають вищі бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмету,до якого застосовується ваговий коефіціент 40%.
    У сына ЗНО по математике 200 балов,будет ли это как то влиять на зачисление?Меня волнует это по тому,что на экономическом факультете,где он поставил приоритетность 3, в графе ПЧ стоит знак “+”,а у вас нет.Объясните мне пожалуйста.Заранне спасибо.
    И еще такой вопрос,50-бюджетных и 50 -контрактных мест.А вы указываете ,что 1 и 2 -курсы бесплатное обучение.Т.е. контракт начинается с 3 куса для вот этих 50-и контрактников или как?Что то я запуталась совсем..Спасибо

 27. Доброго дня. На комп’ютерну інженерію 25 бюджетних місць чи 40, як і в минулому році?

  1. Л.Іщук, відповідальний секретар приймальної комісії ФРЕКС сказав:

   На даний момент 40, але питання ще у стадії розгляду

  2. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   наразі на напрям “Комп’ютерна інженерія” 50 бюджетних місць

 28. Чи можна вступити на даний факультет та отримати другу вищу освіту?
  Які умови такого навчання?

  1. О.Нечипорук, заступник декана з навчальної роботи сказав:

   проінформуйте, будь ласка, який університет та за якою спеціальністю ви закінчили

  1. 3. У заяві вступники вказують спеціальність (спеціалізацію) та форму навчання. Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 означає найвищу пріоритетність. У випадку, коли підготовку за відповідною спеціальністю здійснюють різні факультети/інститути, вступник зазначає пріоритетність зарахування за обраною спеціальністю відповідно до факультету/інституту.

   16. Особи, які вступають на навчання за освітнім ступенем магістра або освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста подають до Приймальної
   комісії, окрім документів, вказаних у пункті 3 цього розділу, також:
   оригінали та копії дипломів переможця (призера) всеукраїнських і міжнародних студентських олімпіад (за наявності);
   оригінали та копії наукових публікацій (за наявності);
   сертифікат міжнародного/державного/університетського зразка з іноземної мови для професійних цілей, що підтверджує рівень В2 (за наявності);
   інші документи, які підтверджують навчальні та наукові досягнення претендента (за наявності)

   Щодо деталей, див. документи під номерами 4 і 5 в http://www.univ.kiev.ua/ua/abit/rules/

 29. Добрый день! Подскажите пожалуйста, есть ли возможность восстановления на факультете? Я ушел в 2009 году на 2 курсе обучения (4 семестр, летнюю сессию не сдал) по личным причинам. Куда лучше всего обратиться по этому вопросу?

 30. Якщо я склав поглиблений рівень математики, то я можу подавати документи для вступу на радіофізичний факультет на напрям комп’ютерної інженерії? Якщо так, то рейтинговий бал з математики буде зберігатись чи якось змінюватись?

  1. Так. Відповідно до поточних вказівок МОН, у вашому випадку буде просто перерахування балів у базову шкалу.

 31. Доброго дня!Підскажіть будь ласка на якому сайті мозна знайти матеріали для комп’ютерного теста з фізики та математики. В коментарях на Вашомусайті написано- (програму можна знайти на сайті). Дякую.

 32. Доброго дня. Яку довідку (форма № ?) потрібно для вступу дитини інваліда дитинства бронхіальна астма по пільговому конкурсу? Якщо одна спеціальність повторюється на двох факультетах різні заяви писати з № приоритетів, чи рахуеться як один напрямок? Дякую.

  1. 1. Якщо одна спеціальність повторюється на двох факультетах – то пріоритет треба все одно надавати (див. правила вступу до університету – http://www.univ.kiev.ua/pdfs/rules/2015.pdf, а саме – розділ 5, пункт 3).
   2. Відносно спеціальної медичної довідки – то поки що можу сказати, що це є в розділі 10 тих же правил; номер довідки – пока не скажу, як дізнаюсь – то напищу

  1. На сьогодні вартість контракту: у бакалаврів – на напрямах Прикладна фізика та Радіотехніка – 20 тис. грн на рік, у Комп’ютерних інженерів – 22 тис. грн на рік; у магістрів – на спеціальностях Радіофізика та електроніка, Медична фізика – 20 тис. грн на рік, на Комп’ютерних системах і мережах – 25 тис. грн на рік.

  2. Якщо вас налякали суми контрактів, то хочу вас заспокоїти – на 1 та 2 курсах напрямів “Прикладна фізика” та “Комп’ютерна інженерія” немає ЖОДНОГО контрактика – всі навчаються за кошти державного бюджету))

 33. Доброго дня!!!Чи потрібен поглиблений рівень з математики для вступу на радіофізичний факультет на напрям комп’ютерної інженерії?

  1. Доброго дня! Я Ви могли бачити на головній сторінці сайту, мінімальний бал сертифікату ЗНО з математики має складати 140 балів (базовий рівень). Проте в минулому році, наприклад, прохідний бал з математики складав близько 180 балів. Якщо Ви навчаєтесь не в профільному фіз-мат закладі, радимо додатково позайматись математикою самостійно.

 34. Добрий вечір.
  В 2015 році, правила не змінилися щодо вступу на базі “молодшого спеціаліста”? ЗНО потрібне чи ні?

  1. Поки що без змін – ЗНО не вимагається. Плануємо комп’ютерний тест з фізики та математики (програму можна знайти на сайті).

 35. Вітаю!
  Скажіть, будь ласка, чи я правильно зрозуміла, що для вступу на ФРЕКС потрібні сертифікати ЗНО базового рівня як з математики, так і з української? Дякую.

 36. Доброго дня!
  Чи необхідно здавати ЗНО для вступу до КНУ ім. Тараса Шевченка, якщо маєш диплом молодшого спеціаліста , який отримав по закінченню навчання в технікумі ?

  1. ЗНО здавати не треба, Ви будете проходити комп’ютерне тестування з фізики/математики. Молодші спеціалісти можуть поступати на спеціальність “Радіотехніка”, але попередньо отримана спеціальність повинна бути близькою до цієї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

No CAPTCHA challenge required.