Підготовка до ЗНО

ЗАПРОШУЄМО

на безкоштовні курси для підготовки до ЗНО з

фізики.

Заняття проходитимуть щосуботи  з 11-00 до

14-00 в аудиторії 24 факультету радіофізики,

електроніки та комп’ютерних систем

за адресою м. Київ, просп. Глушкова,4Г

(станція метро “Виставковий центр”)

Початок занять 14 жовтня

 

Реєстрація за посиланням курси ЗНО

Шановні абітурієнти!

Для отримання якісної підготовки до ЗНО з фізики та математики пропонуємо вам також скористатись online-курсами проекту EdEra, які були розроблені випускниками факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

EdEraEducational Era (https://ed-era.com) – проект, який створює онлайн-курси, інтерактивні підручнки та освітній контент широкого спектру з використанням IT.

EdEra Courses (https://ed-era.com/courses) – онлайн-курси, у яких поєднано всі відомі методи сприйняття інформації, що робить процес навчання й засвоєння матеріалу набагато простішим та зрозумілішим. Також у курсах наявна можливість поставити запитання на форумі, підтримка цілодобова. Розробкою займаються молоді викладачі в особі магістрів найкращих вишів України спільно з викладачами КПІ, КНУ та Львівської політехніки.

EdEra Books (https://ed-era.com/books) – сервіс інтерактивної освітньої літератури. Спеціально записані відео-лекції, ілюстрації, презентації в суміші з систематично викладеним матеріалом, запам’ятовуванням пройденого, тестами з моментальною перевіркою та гнучкою онлайн-платформою перетворюють навчання на цікаве дозвілля. Також є можливість повністю налаштувати під себе всі опції, починаючи від розміру тексту, закінчуючи оформленням самого підручника.


Усі курси та підручники на проекті EdEra повністю безкоштовні.